Bu haber kez okundu.

Ramazan Bayramı Mesajları 2016 Guncel SMS Mesajlar

Ramazan Bayramı’nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, sulh ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet, Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun, bayramın kutlu olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle. Hayırlı bayramlar.
Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!
Bir bayram gülüşü savur göklere, daha önceki vakitlere gülücükler getirsin öyle içten içten, gözyaşlarını dahi tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.
Damağınızı, ruhunuzu ve etrafınızı tatlandıran, mutlu, umutlu, verimli bir bayram dilerim.

Vakte ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o haysiyetli makamına ulaşmış olmak temennisiyle. Bayramınız kutlu olsun.
Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın kutlu olsun.
Bu kutlu bayramda kalplerinizde sulh, gözlerinizde umut, çevrenizde sevgi olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.
Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir sene beklenir ve gidişindeki elem de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup hanenize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.
Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın mübarek olsun.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.
Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir ileti, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır arkadaşlığı paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.
Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
Bizi yaratan Allah’a şükürler olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Bu Ramazanda beraber aynı sofrada yer almasakta, bayramda yanınızda olacağız kesinlikle. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Dualarım sizinle bir dahaki Ramazan bayramında güzel hatıralara imzalamak dileği ile, Ramazan bayramınız hayırlı olsun.
Gülerek bitti kutlu Ramazan Ayı, şimdi ellerim havada yakarıyorum Yaradanıma. Bu kutlu Ramazan Bayramında herkes mesut olur allahın izniyle, dualarım Allah’ıma…
En güzel hatıraları beraber paylaşmak, en güzel anıları bu bayramda tazelemek dileği ile. Kutlu Ramazan bayramınızı kutlarız.
Hanenize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her vakitki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan bayramınızı kutlarım.
Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…
Güzel düşünceler soluklara dolarsa güzel dualar olur, dua ise yüce Allah’a gider nur olur, semanda buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle, bayramınızı mübarek olsun…
Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle. Mübarek Ramazan bayramınızı kutlarım.
Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Ramazan bayramınız mübarek, her şey dilediğiniz gibi olsun inşallah.
Mübarek Ramazan Bayramı sana ve ailene bol mutluluk, bol huzur ve refah bir hayat getirsin. Bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin, kalbine iman soluğuna güç versin. Ramazan bayramınız mübarek olsun…
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar kısmet etsin.
Gönüller bir olsun bu mübarek ayda, düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun bu mutlu gün tüm Müslümanlara. Ramazan bayramınız mübarek olsun canım arkadaşlarıma.
Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mesut olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve verimli Ramazan Bayramları dileğiyle.
Hayırlı dualarım tüm Müslümanlara, bu güzel ayda bitti nihayetinde. Gelecek Ramazan ayında da sizleri görmekten mutluluk duyarım, her seferinde Bayramınız Kutlu Olsun.
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yeniden de mutlu, yeniden de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!
Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

”Elinden Kur-an, dilinden İslam, kalbinden iman, yüreğinden sevgi, gönlünden acıma, vücudundan sıhhat eksik olmasın bütün duaların kabul bayramınız kutlu olsun.”

”Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günde bayramınızı tüm sevdiklerinizle beraber hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle. Mübarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım.”

”Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını umarız iyi bayramlar…”

”En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mesut olsun…”

”Ramazan Bayramının milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, sulh ve hidayetine vesile olmasını dileriz.”

ramazan1

”Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan Bayramında güzel hatıralara imzalamak dileği ile Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.”

”En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız mübarek, her şey gönlünüzce olsun.”

”Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.”

”Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!”

”Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız verimli olsun…”

”En kötü gününüz bu Ramazan Bayramındaki gibi güzel olsun… Bayramınız mübarek olsun…”

”Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm meseleleri alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!”

”Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız mübarek, her şey gönlünüzce olsun…”

”En güzel bayramların, en güzel anları yalnızca bugün değil her gün size güzel bir hatıra olsun! Ramazan Bayramınız kutlu olsun!”

”Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar, Ramazan Bayramınız kutlu olsun her şey istediğiniz gibi olsun allahın izniyle.”

”Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu,  Ramazan Bayramın kutlu olsun.”

”Her şeyin rahatça yenip içilebildiği kutlu 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar…”

”Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır arkadaşlığı paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız mübarek olsun.”

”Kutlu Ramazan Bayramı sana ve ailene bol mutluluk, bol huzur ve refah bir hayat getirsin. Bu bayramın güzelliğini ve bereketini evine getirsin. Kalbine iman, soluğuna güç versin. Ramazan Bayramınız kutlu olsun…”

”Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her vakit bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.”

”Allah-u Teala bu kutlu Ramazan Bayramınızı hayırlı işlerinizin başlangıcı olarak kabul etsin. Ramazan Bayramınız hayırlı ve kutlu olsun.”

”Bugün ellerinizi her vakitkinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.”

”Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız kutlu olsun!”

”Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir ileti kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak armağan daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!”

ramazan3

”En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel anıları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.”

”Bizi Yaratan Allah’ a şükürler olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.”

”Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!”

”Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir sene beklenir ve gidişindeki üzüntü de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup hanenize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!”

”Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!”

”Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mesut olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!”

”Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.”

”İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.”

”Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!”

”11 ayın sultanı Ramazanın soframıza getirdiği bolluk gibi bu bayramda bol bol içinizde huzur olsun, bayramınız kutlu olsun.”

”Kutlu Ramazan Bayramı tüm ulusumuza mübarek olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, verimli bayramlar kısmet etsin.”

”Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve verimli Ramazan Bayramları dileğiyle.”

”Bu değerli Ramazan Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı Yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.”

”Bir bayram gülüşü savur göklere, daha önceki vakitlere gülücükler getirsin öyle içten candan, gözyaşlarını dahi tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.”

”Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!”

”Her bayramda anımsanmak ve anımsatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun…”

”Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…”

”Sevinç ve huzur dolu bir umutla geldi Ramazan Bayramı, bu güzel ayın kutlu bayramı bizlere mutluluk, huzur, güzellikler kısmet etsin, Bütün Müslümanlara hayırlı Ramazan Bayramı diliyorum.”

”Arkadaşlığı, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve arkadaşlığımızı en sıcak şekilde hissedeceğimiz kutlu Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.”

ramazan4

”Varlığı sonsuz olan, merhamet sahibi, adil Yüce Allah kendisine yakaranları geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun…”

”Dünyada ve öteki dünyada özbeöz bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını umarım.”

”Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum.”

”Hanenize gül kokusu essin, kalplerinize Allah iyilik versin, Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Heyecan ve özlemle beklenen mukaddes Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.”

”Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.”

”Ehemmiyetli olan anımsamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.”

”Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, karabasanlar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!”

”Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.”

”Ramazan Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.”

”Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.”

Güzel düşünceler soluklara dolarsa güzel dualar olur, dua ise Yüce Allah’a gider nur olur, semanda buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı kutlarım.”

”Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a erişirse nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize erişmesi dileği ile Bayramın mübarek olsun.”

”Bayramların en güzeli ve hayırlısını diliyorum size. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.”

”Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun!”

”Huzur kalbimizde olduğu sürece gözlerimizde parlayacaktır, tıpkı bugün içimizdeki huzur gözümüzdeki ışık gibi, Ramazan Bayramınız kutlu olsun…”

”Bugün ellerinizi her vakitkinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.”

”Damağınızı, ruhunuzu ve etrafınızı tatlandıran, mutlu, umutlu, verimli bir bayram dileriz.”

”Vakte ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o haysiyetli makamına ulaşmış olmak temennisiyle Bayramınız kutlu olsun.”

”Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve verimli Ramazan Bayramları dileğiyle.”

”Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın evvela milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yeniden de mutlu, yeniden de umutlu, yeniden de sevgi dolu nice bayramlara…”

”Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, bu hayırlı bayramda dualarımız Yüce Allah’ a. Kutlu Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olur allahın izniyle.”

”Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yeniden de mutlu, yeniden de umutlu, yeniden de sevgi dolu nice bayramlara…”

”Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.”

”Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun! Dargınların sulhtuğu, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.”

”Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!”

”Bugün Bayram! Kutlu Ramazan bayramı tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, küskünlükler ortadan kalksın, kardeşlik ve arkadaşlık duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mesut olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar.”

”Bir cennet temennisi bir huzur arayışı bir gözyaşı serpintisi ve bağışlanmış olabilmenin dileğiyle bayramınız mübarek olsun.”

”Mübarek Ramazan Bayramı tüm İslam Alemine olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup hanenize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!”

 
Anahtar Kelimeler:
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
implant dis fiyatlari1xbet inceleme